Sv: "Idag lagade jag/åt jag"-tråden
Mmm, smarrigt! Brunkar du också slänga på ett välanvänt Hakkapeliitta dubbdäck för att få lite rökarom i tjöttet?
Tid kvar tills fredagsmüs >> Tid kvar tills fusk-müs >>
Välkomna till Fittkramp's forum! Stället för skitsnack med svordomar.
Du är inte inloggad. Logga in eller registrera dig.
Fittkramp's forum » Övrigt » "Idag lagade jag/åt jag"-tråden
Sidor Föregående 1 … 201 202 203
Du måste logga in eller registrera för att svara
Mmm, smarrigt! Brunkar du också slänga på ett välanvänt Hakkapeliitta dubbdäck för att få lite rökarom i tjöttet?
Jupp! Däck och tjockolja från någon rysk pråm som ”legat” i Norrpökings hamn brunkar göra susen! Men vittuu vad jag är tösti! Inget ett lock fist-ljummen Lapin skulle kunna råda bot på.
Det hade suttit fint nu håmo. Själv var jag och sna... eeh... "provianterade" på glasis efter värksamheten idag så man kan müsa på söntag. Hi-hi!
Jah fi fääeen, blir nog att beböga Bögslagsvägen 9 under morgondagen tror jag. Får ju padel-utslag av att ”gå” torr så här!
Homopissa å långhylsa. Börp!
Idag efter värksamheten blir'e körv och marakoner mä fittchup hemma, sanna mina ord!
*börp* Nu är ovanstående på väg att bli bajs! 
Här blefv det också körv, men mä homobrö.
Kukt körv mä bög på Bögtema i Linpöking. Kuka som dryckeshjon. RAAAAP!
Rätta takter!
Jah, nu för tiden så är det svårt att få en lunch för under hundringen, förutom på Bögtema och Ekokuk. Då räcker det t.o.m. med en femtiolapp, varpå man kan investera den andra femtiolappen på Glasis.
...Och det är för (r)övrigt därför som ToF-Ingelsta är så faan-tastiskt!
Jah Ingelsta är himmelriket på homojorden. Linkan har ju sitt Tornbög-område men det är en blek kopia av förebilden Norpan har. Men yes, i dagens padelsamhälle är det svårt att få sig en DB-lunch billigt.
Delade en Karims bajsagne med runkpolarn så nu är man lagom stinn. Drack kissgul Fjanta till, RAAAP!
Den ä fin den Mortis. Fittronpeppar och Tabtasko på höjer upplevelsen ännu ett snäpp.
Jaah men jag kan även runkomendera en bajsgo krydda som har mången användningsområden. Öppna bensår m.fl.
https://www.willys.se/produkt/Klassisk- … WEEVmJillH
Pra tips stjärtis. Den skall sna... inhandlas nästa gång jag beböger den butiken, vilken jag förrövrigt "gått" över till mer och mer efter att alltid ha förärat Fjantum med besök av min älskvärda närvaro.
Jah jag tror du och andra pervon ”kommer” att uppscatta denna krydda.
Sidor Föregående 1 … 201 202 203
Du måste logga in eller registrera för att svara
Fittkramp's forum » Övrigt » "Idag lagade jag/åt jag"-tråden