Sv: Här postar vi allt möjligt
Flaffa!
Välkomna till Fittkramp's forum! Stället för skitsnack med svordomar.
Du är inte inloggad. Logga in eller registrera dig.
Fittkramp's forum » Övrigt » Här postar vi allt möjligt
Sidor Föregående 1 … 210 211 212 213 214 … 924 Nästa
Du måste logga in eller registrera för att svara

Vilken härlig gosse! Rejält don i näven dessutom. Borde varit en buttplugg men men...
Precis! Lite klen...
Att fejk-annonsera ut en stylad Audi, BMW eller Mercedes i bra skick i prisklassen 20.000-40.000 på Blöcket är roligt att göra i någon "väns" namn.
Tihi det var en genital idé! Mhm.. Får "komma" på något hjon som behöver ha lite mer telefonsamtal! På det kladdiga -90 talet beställde vi hem saker till folk via någon katalog fylld med "kvalitétsprodukter". Den var som TV-snopp minus de fina försäljarna i reklamen man kunde runka till.
Ååhåå! TV-snopp! Det var grejjer de! Minns reklamen för bögbetet Flying Kuk; "Garanterad avsugning på varje kast!".
Eller varför inte Mr Soperent och hans Dual Action gruppsex kuksugarmunstycke! Snygg är han också. https://www.youtube.com/watch?v=urE4_SBlnzk
Här används nog Flying Kuk: https://youtu.be/aNeyFcIXKyc
Åååhåhåhåhåhååå, aaaaah, oooooooh! Vilken liten söt runkvänlig farbror! Hade nästan glömt bort honom.
Åh man borde köpt en kukik-meter såna Flying Kuk då det begav sig... *Nostalgirunk*
...eller Spermenta-aktier.
Eller köpt Refaet El-Sayed? https://sv.wikipedia.org/wiki/Refaat_El-Sayed
...och haft som gimp!
...elektriskt strypkoppel?
Japp samtidigt som man runkar till Gay-Café Norrpöking som fanns på Luxorn förr. Fanns inget mysigare att få se den ståtlige homofilen Ragnar Dahlberg i rutan.
Mycket runkvänligt, ja!
Även detta:
https://youtu.be/PpQpVSoA_2s?t=89
Åhåmo! Vilka gemytliga och runkvänliga klipp! Man vill genast få en total BU på dels den där pannan med det lite höga hårfästet som börjar i nacken. Var längesen man hade ihop det med en vattenskalle... *Suckrunk* Och sen John Pervman... FLAFFA!!!
Vattenskallar är sköna! John i all ära. Men Bängt Örtte var nog också rätt styv!
Så pass att jag vill i min porrskadade hjärna minnas att Bängan omnämdes af Onkel Kånkel även?
Det vill jag också minnas, ja. Kan inte precisera just nu, då jag har +3 promille + 0,9g. HÖMK i mig...
Jaha då lirar vi på samma nivå då, trefligt! Nja det var något med Bängans pung men minns ej i vilken av alla uppkåtande texter jag hört det.
Ska undersöka det imorrn. Blir ett gediget arbete iom. att alla dåtida söta kåta farbröder nämns i texerna...
Ja det är ett sant dagsverke för en pervolog, Hyland, Egon, Thore m.fl... Sen förhindras ju arbetet åtminstone i mitt fall av Gaybusters. I synnerlighet när Lennarth Swahn omnämns med en massa kåta stön...
Åhåh nu "kom" jag av mig när du nämnde Lennarth... *megasquirtle*
"Lennert Swahn layin in your bed..." FLAFFA!
Sidor Föregående 1 … 210 211 212 213 214 … 924 Nästa
Du måste logga in eller registrera för att svara
Fittkramp's forum » Övrigt » Här postar vi allt möjligt