Sv: Här postar vi allt möjligt
Dom var öppna för nytänkande. Det är ju tyskar gubevars...
Välkomna till Fittkramp's forum! Stället för skitsnack med svordomar.
Du är inte inloggad. Logga in eller registrera dig.
Fittkramp's forum » Övrigt » Här postar vi allt möjligt
Sidor Föregående 1 … 60 61 62 63 64 … 926 Nästa
Du måste logga in eller registrera för att svara
Dom var öppna för nytänkande. Det är ju tyskar gubevars...
Så bra. Ja jag tror du vet vilka behov jag vill att roboten ska kunna utföra. Speca upp dom och maila tyskarna. Återkom sedan här och berätta vad dom svarade.
Dom svarade att den teknologi som skulle krävas var bortom alla möjligheter
risken för robotisk pervokollaps var för stor.
Attsiken också!
*mutter mutter*
såja inte deppa. Jag har hört att både Darpa, Lawrence Livermore National Laboratory och Cern försöker ta fram robotar som klarar av uppgiften. Dom lät visst testa prototyper inuti sarkofagen i Chernobyl. Håller tummarna.
*flaffa*
Syster Fekalia sa att en grupp på NASA (National Anal and Sperm Administration) hade noggrant studerat dina aktiviteter i fredagsmystråden antagit utmaningen att bygga en robot som klarar uppdraget. Dom har tydligen i största hemlighet skickat en robot till Venus yta för att testas där tillsammans med några nyutvecklade vuxenblöjor för Fjolltransor gjorda i titan.
Jippiiiii! *snörvle* Så... så... så snela dom ä! *snyftle*
såja såja. *räcker över en begagnad vuxenblöja att snyta dig i*
*FRÄÄÄÄÄÄÄÄÄS*
Va du skvitter! *SLICK*
Jaa. Men dä ä grönt å fint!
å gott. Gotti gott gott..
OSTIS OSTIS!!! TITTA VAD SOM HAR HÄNT!!!!!!!!!!! 

Vojne Vojne. Är det bögligan som varit framme?
Bleppe! Feministiska kickboxningsklubben Slåhårt har en drajv för att befrämja samarbetet med män. Om du kommer till deras klubblokal iförd T-shirten "kvinnor kan men vaddå" och skriker " Ni luktar bajs, jäla äckel" och sen börjar onanera, så skulle man få en pizza för halva priset på Hekhbars Pizza och kebab.
*fniss*
Vilket bra tips. Ska genast åka dit. Snart lunch jöe.
Ja gör det. Lyllos dig. *fniss*
Men... Det var ju inte alls som du sa? Dom var dumma mot mig. 

hihi, April April!
Åååh du din lille...
*kind-och-penisnyp*
*skruvar sig generat som en buspojke och får spontanutlösning*
Du Ostis. *håller tillbaka fnisset* Syster Märta sa att du får göra preciiiiis som du vill idag. Det är alltså helt okej att bl.a. bajsa och runka våldsamt inne på sjuksköterskeexpeditionen idag. Inga repressalier alltså! 
Ålrajt va härligt. Alla sju systrar är ju samlade i dag för genomgång med statens kontollanter för att kolla om dom kan få ökade anslag, lär vara ett riktigt känsligt möte då dom riskerar få indragna anslag. Kilar genast iväg, har ju inte bajsat på flera dar och inte masturberat på två veckor så det lär bli rejäla tömningar. Wohiiiii here I come.
*Springer iväg med landstingets nattdress i grovt linne dinglandes ner till knäna som långben skulle sprungit med penisen rätt upp och bajset som trycker på *
Kör hårt Ostis! Det är friska tag det.
Sidor Föregående 1 … 60 61 62 63 64 … 926 Nästa
Du måste logga in eller registrera för att svara
Fittkramp's forum » Övrigt » Här postar vi allt möjligt