Sv: Här postar vi allt möjligt
Vilken fin blå färg på spermon! Har också bebögt Glasis till fots idag efter att ha fikat hos en becumt. Men det var fäeen vad det bögat blåsa snålkukat nu när jag "gick" hem! HAIWAN!
Välkomna till Fittkramp's forum! Stället för skitsnack med svordomar.
Du är inte inloggad. Logga in eller registrera dig.
Fittkramp's forum » Övrigt » Här postar vi allt möjligt
Sidor Föregående 1 … 843 844 845 846 847 … 916 Nästa
Du måste logga in eller registrera för att svara
Vilken fin blå färg på spermon! Har också bebögt Glasis till fots idag efter att ha fikat hos en becumt. Men det var fäeen vad det bögat blåsa snålkukat nu när jag "gick" hem! HAIWAN!
Ja den var fin. Garanterat polerad med sperma. Själv körde jag till Glasis och hängde i jalusin utstötandes primalskrik 09:59. Ååååh, då måste det varit mysigt att få "komma" hem i värmen innanför jutesäckarna kan jag tänka mig?
Jaah för det var fäeen så det blåste men visst det skulle ju dra in någon fittstorm under dagen så... Men nu är jag på boendet igen och tänker inte "gå" ut en gång till. Solen skiner så fint genom jutesäckarna men det är då ingen bögvärme direkt.
Nää. Som här då.
Brr, nä då gör man bäst i att sitta hemma. Supah och gayporrsurfa helt enkelt!
Jaaaah!
Men jag har medlidande med Mortis eftersom han inte får supah pga farbror doktorns order. Måtte han ta igen detta så fort han får "gå" på flaskan igen.
Det får vi snoppas. Han kan kanske röka torkade bananskal istället t.v.?
Jaah det har du rätt i. Eller boffa tändargas? Pilligt och brah!
Jaah. Eller fentanyl...
Jag tänker trots det på långburkar från Bögtema. Se så pilligt man kan "komma" undan: https://www.biltema.se/hem/eldstader-oc … 2000031853
Det var pilligt jah. Och så kan man käka körv och dricka Fjucko när man ändå är där. Win/win!
Jaah det är viktigt att grunda innan man fortsätter fisten!
Så sant så sant käre håmo.
Ska banne mig göra en wrap nu bara för det. Åter"kommer" om 8 minoter!
Jaah! https://www.youtube.com/shorts/VrKyKza-FwM
Nu så!
Helt rätt gjort! Dock var dom för snälla.
Instämmer, ZOE-fjollan borde våldsfistats och pissboardats av alla DB-truckers!
Jaah! Skulle bli deras håmovandringspokal!
Pax för att åka shotgun (bokstavligen talat) med dig. Precis som på cåwbåjsartiden så sitter jag previd med en AA-12 redo att bekämpfen padelförare: https://www.youtube.com/shorts/N6J3Ey-95o8
Så välcummen så! 
Jaah vi tycks ju dela synen på mot-trafikanter via våra bögiga erfarenheter på de spermakladdiga vägarna. Mortis vill nog också åka med och det kan vara bra med en till skytt på taket. Han brunkar ju uppscatta Vietnam och ToF-M60 som satt på jänkarnas Huey-helisnopptrar: https://www.youtube.com/watch?v=S06nIz4scvI
Sidor Föregående 1 … 843 844 845 846 847 … 916 Nästa
Du måste logga in eller registrera för att svara
Fittkramp's forum » Övrigt » Här postar vi allt möjligt