Sv: "Idag lagade jag/åt jag"-tråden
Saatana vad gott det lät och såg ut!
Tid kvar tills fredagsmüs >> Tid kvar tills fusk-müs >>
Välkomna till Fittkramp's forum! Stället för skitsnack med svordomar.
Du är inte inloggad. Logga in eller registrera dig.
Fittkramp's forum » Övrigt » "Idag lagade jag/åt jag"-tråden
Sidor Föregående 1 … 182 183 184 185 186 … 201 Nästa
Du måste logga in eller registrera för att svara
Saatana vad gott det lät och såg ut!
Jaah jag har blivit mera indier på sistone och deras curryspermasås är go den! Hoppas bara att den tillagas som så mycket annat från Indien. Med kropp(svätskor) och själ dvs.
Jaaah dom är ju kända för sin egna och matens hygien där... *ahem* 
Jag blir mer och mer rismage, och du mer och mer curryneger. 
Ti-hi! Jag ägnade dig en liten tanke på väg hem från Glasis när jag pisserade dels "min" pisseria men främst Tjing-Tjong stället brevid. Då jag inte käkar gulingföda så kan jag inte uttala mig om hur gott det är. Däremot har det stället legat där så länge jag kan minnas så det är nog bra. Men yes, jag kanske kan göra risbollar i armhålorna? Ris är ju poppis både bland gulingar och cyrrynegrer. https://www.youtube.com/shorts/pRCd1TrZpWY
Det klippet ä fint dä! 
Mmm, jag vill bara somna i hans famn med näsan begraven i hans flottiga armhåla... Att få vakna upp på lastpallarna till doften av curry, tjyckling, liis och bjudas på indiskt på "sängen" morgonen efter manlig älskog... Vilken dröm!
Mmmm! 
Tänk att käka på ett sådant gatuhak precis innan man ska åka hem från Indien? Tänk att vistas 12 timmar på ett flyg, ensamt medveten om att när som helst så kan spännande bajsutlösningar och oralutlösningar ske som stänker minst ett par stolsrader bort! 
Mhm! Apropå toaletter på flygplan så när en betydligt yngre Bussis flög från Las Vegas till Porrlando så var det årets fitt-storm någonstans över den amerikanska slöddern. Mitt i natten så vaknade man av att flygplanet åkte bög och dalbana hej vilt så man fick dra på sig bältena. Tur var väl det eftersom di dära luftgroparna var då fääen ingen lek. Under kanske 20-30 minuter var man tvungen att sitta kvar och jag minns att jag hade ett trängande behov att behöva besöka muggen. Utanför såg man hur det blixtrade utav hilvede och DB-piloten förklarade att man skulle stiga bögre upp där det inte var lika jevfligt. Så här i efterhand hade väcktes tanken om att bli inlåst på muggen under dessa förhållanden och så ha årets rännskita! Likt en boll i en tombola far man runt där inne ihop med bajskörvar!
Värt att nämna i sammanhanget var att vi flög med "AA" som jag trodde var "Alcoholics Airlines" så jag blev lite besviken eftersom jag hoppats på att piloterna skulle vara aspackade och svamla skit från cock-pitt ut till passagerarna. Tydligen stod det första A:et för American, pffft padel... Men för att hålla sig till temat så undrar jag hur det är att flyga med något Indiskt företag? Hur är servicen? Man har ju sett hur kollektivtrafiken fungerar. Det sitter volk och djur på taket till MAN-bussarna och samma sak gäller på tågen. Mmm tänk er att sitta på vingen och ut kommer en indisk bear och serverar en stark currygryta som genast skapar uppror i magen.
Fler exempel på indisk matkultur:https://www.youtube.com/shorts/RMnN5_XKG30
14 bitars slushki, hälften lax hälften rullar. Sköljdes ner med toalettvatten. *burp*
Och nu röda Pölly till efterrätt här på den kissiga soffan.
Åh du din lille 同性恋者! Här blev det pangbiffar, porrtatis och brunksås.
Ja, jag är allt en liten bög jag. Hi-hi-hi! Men ditt val var ju betydligt DB:igare. Redig husman slår inte rismagarna!
Nein där kan inte gulingarna slå oss på pungarna inte! Fast där borta är dom bättre på att vara ladyboys än här i väst. Jag tror att dieten på lis och bögfisk gör att dom blir så petita. *SYNTAX ERROR* i Bussis hjärna nu... Hmm, Bleppe äter ju massor av deras krubb... E=mc(p)²... VA FAN HAR DU TÄNKT ATT BLI EN LADYBOY BLEPPE?!!
Ja. Ti-hi! Dubblar mina chanser att få smaka kuk! 
AHA!!! Jaah då förstår jag. Riktigt smart jue! Har ni något horstråk där i trakterna eller skapar du ett eget?
Gamla Stationsgatan.
Så mysigt! Då jag inte är från Österbögland så har jag bara hört ryktena om området Saltängen i Norrpöking där det fnaskades friskt förr om åren. Anledningen skall ha varit att kåta sjöbögar klev i land i hamnen där vilket skapade en lukrativ business där. Däremot jag vet från Nypöking var att det fanns en bastuklubb på 70-talet invid ett f.d känt landmärke i form av en stor Michelin-gubbe som satt och vinkade. Här låg bastuklubben: https://www.google.com/maps/place/Nyk%C … FQAw%3D%3D
Vilka cumskaper du har ditt lilla pervo! Du skulle ha gaydade turer där du kör runt volk i något gamalt militärt öststatsfordon och visar perviga platser. Vodka och saltgurka ska ingå.
Bra idé håmo! Men du som har C(P)-kort kan ju vara förare kanske? Jag står på flaket och heilar medans jag visar andra håmon runt bland perversa ting som funnits. Mortis får också vara med då han har bra cumskaper inom UE och annat ToF. Här är bilen förresten: https://www.soldf.com/fordon/terrangbil … angbil-40/
Pra val av åkdon, håmo. Ja jag kör.
Mhm! Och Scatia dessutom som du föredrar. Men vi böhöver en "Kukvagn" att dra efter bilen så vi kan brassa käk: https://kvibergs.se/event/lotdetails/59 … -forsvaret
JAH JAH JAH! Jefvlar vad mycket fjärtsoppa vi ska brassa då!
Fjärtsoppa och Pangkakor varje dag, inte bara på torsdagar. Mannarnas tarmar måste vara i toppform 24/7. Pansarkex till frukost.
Äggsakt!
På temat mat man kan äta: https://www.youtube.com/watch?v=-CH7UKy2_XA
Sidor Föregående 1 … 182 183 184 185 186 … 201 Nästa
Du måste logga in eller registrera för att svara
Fittkramp's forum » Övrigt » "Idag lagade jag/åt jag"-tråden