Tråd: Dagens Ord: Discofitta
Beskrivning: En fitta med vitt äckligt slemm blandat med kiss och svett
Välkomna till Fittkramp's forum! Stället för skitsnack med svordomar.
Du är inte inloggad. Logga in eller registrera dig.
Fittkramp's forum » Dagens Ord » Dagens Ord: Discofitta
Sidor 1
Du måste logga in eller registrera för att svara
Beskrivning: En fitta med vitt äckligt slemm blandat med kiss och svett
Helt klart bättre och upphetsande med Travolta i sin vita och lite nerkissade kostym i Saturgay Night Fever! Discokuk rockar!

Mhm... Doften av Travoltas pung...
Hur tycker du den luktar? Jag känner doften av anis, rönnbär, bävergäll, honung, ammoniak, vanilj, analsekret, pomerans och herrblöja vid dom tillfällena jag fått dofta den. (sägs med släpig överklassig stämma och spretande lillfinger på handen med drinken)
*Sniff, sniff!*
Jag känner däremot doften av jäst, must, ost och en hint av bajs. En superb blandning aromer må jag säga!
*Torkar mig om näsan med en näsduk av siden och guld, tar en sipp Dong Pungleón. (70 000 kottar/flaska på glasbanken.)*
Mycket trefliga beskrivningar mina herrar, jag har en mer pervmatisk syn. Garanterat kan man ana doften av svamp framkallat av gabardin/terylenebyxor som sitter tight om skrevet. Så tighta att man inte kan bära y-frontare under. Friktionen och de häftiga sexiga rörelserna gör att de skär in lite i stjärten och absorberar det härskna rövsmöret och/eller vaselinet.
De vita klumparna är väl toapapper som även annars kan dyka upp i synen om man är närgången..
F.ö är väl definitionen främst svett, kiss och allmän könsdoft, vilket beroende på tid från disko alt träning kan vara mer eller mindre angenämt ;)
Sidor 1
Du måste logga in eller registrera för att svara
Fittkramp's forum » Dagens Ord » Dagens Ord: Discofitta