Sv: Dagens Ord: Inkontinental
Beskrivning: När man efterlämnar sig spår av sin inkontinens runt hela kontinenten.
Välkomna till Fittkramp's forum! Stället för skitsnack med svordomar.
Du är inte inloggad. Logga in eller registrera dig.
Fittkramp's forum » Dagens Ord » Dagens Ord: Inkontinental
Sidor 1
Du måste logga in eller registrera för att svara
Beskrivning: När man efterlämnar sig spår av sin inkontinens runt hela kontinenten.
Hmmm... Känns igen på något sätt...
Mot"satsen" finns bland sängar. Därför väljer jag EUR-pallar, wellpapp-skivor och sopsäckar. Se så padel bara: https://kungsangen.com/se/c/sangar/kontinentalsangar/36
Usch ja. Dyrt var det också.
Nää, mina kissunderlägg fungerar finfint som både madrass och täcke minsann.
Jaah och nu när Kung Böge står utanför och kåtflåsar så blir det till att släpa in ett SULO-kärl att vinterbona.
Mmm. Kan ju bli riktigt mysigt!
Jaah visst! Ett par skivor asbest, lite begagnade stenullskivor, stängbart gloryhole och en LED-slinga så borde väl det vara klart? Vill man så kanske man kan slänga in ett Triangia-kök som kamin. "More is less" så att säda.
Låter ju supermajsigt!
Här har snålbögen i styrelsen iaf. dragit på värmen så man kan sitta bakom sopsäckarna och plyfaskivorna och mysronka.
Det har inte skett här i mitt boende, snålkukade jevfla padel-hyresvärd. Vaknade upp i morse med kånkel som utvecklat reumatism under natten. Däremot hade huuuran satt upp lappar om nya hyror inför 2026... NACKSKOTT!
...och dom är knappast lägre... HAIWAN!!!
Jaah, ett jevfla sätt att förhindra oss pervon från att spermdera kottarna på ToF-saker, SHARMOTA!
!#☆%!¥¿~
Håller med, som att man vill: https://www.youtube.com/shorts/u6wPhD0wBO8
JAAAAH!!! 
Jaah, (De)generation HBTXFDRAUOL kan gott ha en rejäl bög-dagsedel är min filosofi! Överste Burak hade blivit kåt av att se detta. "STRÄCK PÅ DIG!!!" hade han gormat på ett myndigt sätt till ZOE-föraren med ansiktstatueringar. Troligen en Chenny btw.
AH-HA-HA! "Chenny"...
Jah han fick smaka bear-power minsann!
Mhm... Tyvärr för lite spö i detta klipp: https://www.youtube.com/shorts/eBqLkyytiGA
Så jah!
Sidor 1
Du måste logga in eller registrera för att svara
Fittkramp's forum » Dagens Ord » Dagens Ord: Inkontinental